Щоб у твоє життя увійшло щось нове, треба спочатку з нього викинути щось старе. Cаме ця думка є основним мотивом книги - "Позбався п'ятдесяти речей", Гейл Бленк. Якби я писала відгук про неї відразу після прочитання, він би був негативним. Але пройшов деякий час, і я зрозуміла, що дві речі поради з неї, я використовую досить часто, хоч п'ятдесят речей так і не викинула (але, якщо зізнатись чесно, дещо я таки повикидала).
четвер, 29 грудня 2016 р.
вівторок, 27 грудня 2016 р.
неділя, 25 грудня 2016 р.
Різдвяний Нью-Йорк - 2016
Цього року наш традиційний різдвяний тур по Нью-Йорку вийшов трохи коротшим, бо був незапланованим, тож пройшли ми тільки по найбільш відомим місцям. Почали з Macy's. Цього року у них здається немає якоїсь теми, чи я просто не знайшла її.
четвер, 22 грудня 2016 р.
Поп-ап магазин Google у Нью-Йорку (Google Pop-Up Store, NYC)
Нещодавно Google відкрила у Нью-Йорку свій поп-ап магазин. Поп-ап - тому що 31 грудня він в останнє відкриє свої двері жителям і гостям міста, і, через деякий час, з'явиться в іншому місці. Взагалі це і магазином складно назвати - більше це схоже на тимчасову виставку.
середа, 21 грудня 2016 р.
вівторок, 20 грудня 2016 р.
Мости округу Медісон. Роберт Джеймс Воллер
Іноді, після прочитання книги, я сиджу і думаю, а навіщо я це взагалі читала. До того ж для мене залишається загадкою, як ця книжка взагалі потрапила до мого списку, що обов'язково треба прочитати. "Мости округу Медісон" є однією з найпопулярніших книг 20-го століття, сотні тисяч її екземплярів було розпродано, по ній зняли фільм, але мені так і не вдалось зрозуміти від чого такий ажіотаж. Мабуть, варто було припинити після того як я прослухала 20%, і ледь не заснула.
неділя, 18 грудня 2016 р.
Місто-привид Елкхорн, Монтана (Elkhorn, Montana)
У Монтані, крім ведмедів, ще дуже багато міст-привидів, які досить добре збереглись. В деяких з них і досі живуть люди, деякі перетворені на парки.
субота, 17 грудня 2016 р.
Різдвяні вогні Дайкер Хейтс, Бруклін, Нью-Йорк (Dyker Heights Christmas Lights, Brooklyn, NYC)
Кожного року жителі району Дайкер Хейтс, у Брукліні, Нью-Йорк прикрашають свої будинки до Різдва. На перший погляд що тут такого - вся країна прикрашає, навіть ті хто до католиків аж ніяк не відносяться, але прикраси у Дайкер Хейст зовсім не те, що можна побачити на вулицях інших міст і сіл. Це все виглядає, як у кіно "Ласкаво просимо чи сусідам вхід заборонено"(Deck the Halls). Здається у них змагання, хто більше намотає гірлянд, навішає прикрас та виставить фігур. Мені навіть страшно уявити їхні рахунки за електроенергію.
вівторок, 13 грудня 2016 р.
Залишенець. Іван Шкляр
Творчість Шкляра мені не сподобалась мені ще після прочитання "Маруся", але випадково мені потрапив в руки його роман "Залишенець", тож я вирішила дати йому другий шанс. Безперечно, "Залишенець" кращий ніж "Маруся", але більше я читати Шкляра не буду.
неділя, 11 грудня 2016 р.
Сомнамбула та автомобіль із шин у парку Хай-Лайн, Нью-Йорк
Парк Хай-Лайн в Нью-Йорку, крім того, що цікавий і гарний сам по собі, завжди радує новими скульптурами, стінописами та інсталяціями. Цього разу нами була помічена там машина з шин, та надзвичайно реалістичний снохода.
субота, 10 грудня 2016 р.
четвер, 8 грудня 2016 р.
Дрезден, Німеччина (Dresden, Germany)
Кожного разу коли мені тепер будуть казати, що пострадянські міста так погано виглядають бо там була війна, я буду діставати телефон і показувати фотографії Дрездену - міста, яке а) було майже повністю зруйноване під час бомбардування США і Британією у 1945 році, б) знаходилось після війни на території підконтрольній Радянському Союзу.
неділя, 4 грудня 2016 р.
Мурали Нью-Йорку (Murals, NYC)
Трошки нових і не дуже муралів Нью-Йорку. Цей мурал у Челсі, на розі 10-ї і 23-ї вулиці створив художник Піксел Панчо(Pixel Pancho), мурал якого Чорна Вівця є у Джерсі-Сіті
субота, 3 грудня 2016 р.
Столиця Монтани Гелена та Капітолій штату Монтана.
Від центру Льюїса і Кларка ми відправились до столиці Монтани - міста Геле́на. У середині дев'ятнадцятого століття воно було одним з найбагатіших у країні. Причина проста - тут знайшли золото. Власне, місто і було засноване золотошукачами - спочатку тут був їх табір, який згодом перетворився у велике гарне місто.
пʼятниця, 2 грудня 2016 р.
Оксворд Ліри(Lyra's Oxford) і Одного разу на Півночі(Once Upon a Time in the North). Філіп Пулман
"Оксворд Ліри"(Lyra's Oxford) і "Одного разу на Півночі"(Once Upon a Time in the North) - дві коротенькі книжки Філіпа Пулмана, тісно пов'язані з його трилогією "Темні матерії". Написані одним і тим же письменником про один і той же світ з одними й тими ж героями вони дуже різні.
четвер, 1 грудня 2016 р.
вівторок, 29 листопада 2016 р.
Янголи по десять шилінгів. Адамс Петер
Класичне маленьке англійське містечко Крайтстчерч, в якому ніколи нічого не відбувається. Найбільший злочин за останні кілька десятків років - розбита шибка. Просто рай на землі - всі піклуються одне про одного, допомагають бідним і тим кого спіткало горе, дають у борг, побудували разом бібліотеку, відремонтували школу та роблять все залежне від них, щоб життя у містечку було якомога приємнішим... За такою добротою щось має стояти, впевнений поліцейський Джордж Абернаті.
неділя, 27 листопада 2016 р.
Центр Льюїса і Кларка, Монтана (The Lewis and Clark Interpretive Center, MT)
Кілька наступних днів нас поливало дощем, добре що на них у нас було заплановано багато музеїв та інших цікавих місць, які не вимагали знаходження надворі.
субота, 26 листопада 2016 р.
Парад Macy's до Дня Подяки, Нью-Йорк (Macy's Thanksgiving Day Parade, New York City, NY)
В цьому році ми нарешті вибрались подивитись на парад, що кожного року проводить мережа магазинів Macy's на День Подяки. Ми правда приїхали вже під кінець, але кілька повітряних куль, якими в першу чергу цей парад відомий, все ж таки вдалось побачити.
середа, 23 листопада 2016 р.
Каміння, що дзвенить. Рінгінг рокс парк. Пенсильванія (Ringing Rocks County Park, PA)
Не по осінньому тепле сонце освітлювало невисокі пагорби, легкий вітрець шарудів голими гілками дерев, а до невеличкого парку у Пенсильванії тягнулась вервечка машин. Припаркувавшись, люди виходили з машин, брали в руки молотки і йшли до лісу. Ми молоток забули вдома тож прихопили з собою лом, який йде з набором для заміни колеса і теж пішли за усіма. У лісі щось дзвеніло та кричали діти...
понеділок, 21 листопада 2016 р.
субота, 19 листопада 2016 р.
Подорож у минуле - Ісаак Валтон Інн(Izaak Walton Inn, MT)
Я рідко пишу про готелі, але Ісаак Валтон Інн(Izaak Walton Inn) вартий окремої згадки. Він розташувався у невеличкому містечку Ессекс, Монтана, серед мальовничих гір та густих лісів.
В готелі і околицях немає мобільного зв'язку, в номерах немає ні телевізорів, ні кавоварок, а самі кімнати виглядають так, наче ти якимсь чином перенісся у 40-ві роки минулого сторіччя.
В готелі і околицях немає мобільного зв'язку, в номерах немає ні телевізорів, ні кавоварок, а самі кімнати виглядають так, наче ти якимсь чином перенісся у 40-ві роки минулого сторіччя.
четвер, 17 листопада 2016 р.
Національний Парк Глейшир. День третій: мінлива гірська погода, ведмеді та льодовик (Glacier National Park, MT)
Третій, останній день у парку, ми вирішили присвятити довгій і складній прогулянці до льодовика. На жаль, погода задачу нам вирішила не полегшувати. Хоча це ще з якого боку подивитись, після того як ми поїхали, там взагалі снігопади почались, тож можна сказати нам дуже пощастило:)
Кров і дим. Стівен Кінг (Blood and Smoke by Stephen King)
До аудіозбірки "Кров і дим", яка побачила світ у 1999 році, увійшли оповідання "Кров і Дим"("Blood and Smoke"), "1408" і "В кімнаті смерті"("In the Deathroom"). Всі твори читає сам автор, тож слухачі-читачі мають змогу насолодитись усіма інтонаціями автора.
неділя, 13 листопада 2016 р.
"Я - легенда" та інші історії. Річард Метісон(I Am Legend , Richard Matheson)
Продовжую ознайомлюватись з класикою жанру "горор". Цього разу мені у руки потрапила збірка Річарда Метісона - "Я-легенда". В неї входили коротенький роман "Я - легенда"("I Am Legend"), та розповіді "Загублені таланти"("Burried talents"), "Здобич"("Prey"), "Майже покійник"("The Near Departed"), "Війна Відьом"("Whitch war"), "Танець мерців"("Dance of the dead"), "Сукня з білого шовку"("Dress of White silk"), "Божевільня"("Mad House"), "Похорон"("The Funeral"), "З тіні" ("From Shadowed Places"), "Особистий контакт"("Person to person").
субота, 12 листопада 2016 р.
Космічний шатл Ентерпрайз, Музей повітря, моря та космосу, Нью-Йорк (Enterprise space shuttle. Intrepid Sea, Air & Space Museum, NY)
Кожного року у вересні Смітсонівський інститут проводить День Музеїв. Цього дня дуже багато музеїв по усій країні відкривають свої двері усім охочим. До акції підключаються як маленькі, так і великі, відомі музеї. Ми цю подію намагаємось не пропускати, і цього року відправились до Нью-Йорку, на авіаносець Intrepid (англ. Intrepid - Безстрашний), у якому розташований Музей повітря, моря та космосу. Ми вже були в цьому музеї і тоді він привів нас у захват, цього ж разу, після того, як ми побували на лінкорі Вісконсин ми вже крутили носом, і захвату не було:) Річ у тому, що Вісконсин - це корабель, який перетворили на музей, а Інтрепід це музей, приміщенням якого служить корабель.
понеділок, 7 листопада 2016 р.
Там, де ростуть телефонні стовпи. Честер, Нью-Джерсі (Telephone Pole Farm, Chester, NJ)
Посеред невеликого парку Хайлендс Рідж(Highlands Ridge Park), біля міста Честер, Нью-Джерсі стоять сімсот п'ятдесят невисоких дерев'яних стовпів. Біля них немає жодної таблички і взагалі місце це не дуже відоме, а воно має дуже цікаву історію, особливо для тих, хто так чи інакше пов'язаний з телекомом.
неділя, 6 листопада 2016 р.
Місія Святого Ігната, Сент-Ігнатус, Монтана (St. Ignatius Mission, St Ignatius, MT)
В малесенькому містечку Сент-Ігнатус, Монтана, розташованого у підніжжя високих гір у дуже мальовничому місці, головною історичною пам'яткою і туристичною принадою є церква Місія святого Ігната.
пʼятниця, 4 листопада 2016 р.
Тривожні Попередження. Збірка коротких оповідань. Ніл Гейман (Trigger Warning: Short Fictions and Disturbances: Neil Gaiman)
Про останню збірку оповідань Ніла Геймана говорять багато і говорять різне. Не знаю чому так багато людей залишились незадоволеними, але мені збірка дуже сподобалась. В неї увійшли двадцять п'ять коротких оповідань і історій, одні кращі, інші трошки гірші, але всі вони дуже "геймановські" - трохи похмурі, дуже магічні, і показують світ з незвичної точки зору.
Мені здається, що Гейман обрав для цієї збірки найстрашніші історії з коли-небудь написаних ним. Кожен з нас має свої спускові гачки, які служать попередженням про щось страшне, неприємне. І, Гейман, як справжній майстер слова вміло натискав на ці гачки майже у кожному оповіданні.
Мені здається, що Гейман обрав для цієї збірки найстрашніші історії з коли-небудь написаних ним. Кожен з нас має свої спускові гачки, які служать попередженням про щось страшне, неприємне. І, Гейман, як справжній майстер слова вміло натискав на ці гачки майже у кожному оповіданні.
середа, 2 листопада 2016 р.
Пісня льоду й полум'я. Битва королів. Джордж Реймонд Річард Мартін
«Битва королів» (1998, англ. A Clash of Kings) — другий роман з циклу «Пісня льоду й полум'я» американського письменника Джорджа Мартіна. Знову ж таки, для тих хто дивився серіал - це майже повторення другого сезону, з невеликими, але вже досить помітними розбіжностями у історії. Я б сказала, що різниця між книгою і фільмом десь біля 30 %, це якщо знехтувати всіма роздумами і описами.
Друга книга перевершує першу у всьому, у кількості сторінок, персонажів, літрів пролитої крові, інтриг, випробувань долі і людської підлості.
Друга книга перевершує першу у всьому, у кількості сторінок, персонажів, літрів пролитої крові, інтриг, випробувань долі і людської підлості.
понеділок, 31 жовтня 2016 р.
Хелловін: 5000 Ліхтариків Джека (RISE of the Jack O’Lanterns)
За традицією до Хелловіну заведено вирізати з гарбуза Ліхтарик Джека(jack-o'-lantern). Походить ця традиція від давніх ірландських казок про Скупого Джека, лінивого злодія і п'яничку коваля, що зумів спіймати самого Диявола. Диявол обміняв свою свободу на обіцянку, що він ніколи не візьме душу Джека.
субота, 29 жовтня 2016 р.
Осінній Вермонт: сир від президенту, мальовничі гори, ущелина Квічі та ще більше краєвидів
У кожному штаті Нової Англії просто повинно бути місто Манчестер(Manchester), в інших штатах - по бажанню населення:) Всього у США - двадцять один Манчестер, що, у порівнянні з сорок одним Спрінгфілдом, небагато. Кожен з Манчестерів унікальний, і по своєму гарний, мабуть, але зупинимось на Манчестері штату Вермонт.
пʼятниця, 28 жовтня 2016 р.
Місто. Дін Кунц. (The City by Dean Koontz)
Кажуть, що Кунц читає Кінга і боїться, а Кінг читає Кунца і боїться, але я не думаю, що це так. Мені здається, що Кінгу зовсім не страшно:) Навіть мені не страшно, а що вже про Короля жахів казати.
Роман "Місто" одночасно схожий і не схожий на інші твори Кунца. Як завжди він довго-довго веде до основних подій, нагнітаючи атмосферу і знайомлячи нас з життям героїв до найменших подробиць, щоб потім швиденько розставити все по місцях в останній чверті книги. Та на цей раз всю цю історію не хотілось швиденько переглянути-перегорнути, бо вона і правда була цікавою.
Роман "Місто" одночасно схожий і не схожий на інші твори Кунца. Як завжди він довго-довго веде до основних подій, нагнітаючи атмосферу і знайомлячи нас з життям героїв до найменших подробиць, щоб потім швиденько розставити все по місцях в останній чверті книги. Та на цей раз всю цю історію не хотілось швиденько переглянути-перегорнути, бо вона і правда була цікавою.
четвер, 27 жовтня 2016 р.
Дощовий день у Національному Парку Глейшир, Монтана (Glacier National Park, MT)
Прогноз погоди на наступний день нашого візиту до Національного парку Глейшир були невтішними - обіцяли дощ та холод. Тож ми звернулись до гугла з питанням "Що робити у парку, коли йде дощ?". Відповідь була - тим же чим і у сонячну погоду - хайкати і насолоджуватись краєвидами:) Тож ми вдягнули теплі курточки, зверху водостійкі плащі, натягли на ноги наші водостійкі чоботи для хайкання і поїхали вивчати східну сторону парку, в якій в цей день обіцяли трохи кращу погоду - дощ з перервами замість безперервного дощу:)
Східна частина парку складається з трьох регіонів - долини Сент-Мері(St. Mary Valley), району Ту Медісин(Two Medicine) та Мені Глейшрир (Many Glacier).
Східна частина парку складається з трьох регіонів - долини Сент-Мері(St. Mary Valley), району Ту Медісин(Two Medicine) та Мені Глейшрир (Many Glacier).
пʼятниця, 21 жовтня 2016 р.
Прогулянка містом Норфолк, Вірджинія (Norfolk, VA)
Норфолк, Вірджинія, став для нас містом-сюрпризом. По-перше, ми в нього взагалі не збирались, по-друге, чогось про Норфолк мало туристичної інформації, хоча там і військова база, і лінкор Вісконсин, і саме місто дуже цікаве і гарне.
вівторок, 18 жовтня 2016 р.
Кінець зміни. Стівен Кінг (End of Watch, Stephen King)
"Кінець зміни" - п'ятдесят п'ятий роман написаний майстром жахів Стівеном Кінгом. Це - завершальна частина трилогії Кінга про Біла Ходжеса, знайомого читачу за романами "Що впало, те пропало" і "Містер Мерседес".
середа, 12 жовтня 2016 р.
Осінній Вермонт: гора Іквінокс (Mount Equinox Skyline Drive, VT)
Населення Америки схильне до сезонних міграцій. Влітку всі як один сідають у машини і їдуть у сторону океану, взимку - у гори кататись на лижах, а восени - дивитись на листя. Наскільки популярна така осіння розвага можна судити вже по тому, що в інтернеті купа карт, які показують у реальному часі стан жовтіння листя, а під час піку кольорів знайти хоч який-небудь готель у популярних місцях майже не можливо.
субота, 8 жовтня 2016 р.
Національний парк Глейшир: Дорога-що-веде-до-сонця, гірські кози та білка-модель (Glacier National Park: Going-to-the-Sun Road and Hidden Lake Overlook Trail)
Одним з обов'язкових пунктів в списку "що подивитись" кожного відвідувача парку Глейшир є "Дорога-що-веде-до-сонця". Вона проходить майже через увесь парк і її часто називають найгарнішою дорогою Америки. Тут можна, звісно, посперечатись, бо доріг з краєвидами, від яких захоплює дух, в кожному штаті як мінімум по одній.
пʼятниця, 7 жовтня 2016 р.
Нью-Йорк Сіті у картинках (New York City, NY)
По Нью-Йорку можна гуляти нескінченну кількість разів, навіть одними й тими ж вулицями. Місто живе своїм бурхливим життям і весь час змінюється, в ньому весь час щось відбувається, з'являються нові скульптури та стінописи, реставруються старі будівлі та виростають нові хмарочоси, проходять фестивалі та виставки, відкриваються і зникають магазини та ресторани...
вівторок, 4 жовтня 2016 р.
Практичний посібник з дизайну тестів. Лі Копленд. (A Practitioner's Guide To Software Test Design Book by Lee Copeland)
"Практичний посібник по дизайну тестів" Лі Коупленда одна з найкращих книжок по тестуванню прочитаних мною. Мінімум води і дуже багато корисної інформації викладеної стисло, але без "білих плям". З прикладами та поясненнями.
неділя, 2 жовтня 2016 р.
Національний Парк Глейшир: озера Аваланч та МакДональд (Glacier National Park, MT)
Національний Парк Глейшир(Glacier National Park), який часто називають Короною Континенту(Crown of the Continent), був головною метою цієї поїздки. Чотири тисячі квадратних кілометрів гір, сто тридцять кришталево чистих озер, більше тисячі різновидів рослин, сотні різновидів звірів і більше тисячі кілометрів стежок для хайкінгу. Є де розгулятись і на що подивитись.
субота, 1 жовтня 2016 р.
Стіна Бовері - Логан Хікс. Історія мого життя. (Logan Hicks. Story Of My Life. Bowery wall)
Стіна Бовері є, мабуть найулюбленішою стіною жителів та гостей Нью-Йорку, а все завдяки муралам від найвідоміших майстрів вуличного мистества.
пʼятниця, 30 вересня 2016 р.
Осінній сезон смертей. Андрій Кокотюха
Кокотюха пише досить пристойні детективи, але читати кілька його книжок підряд не варто, одна на рік і досить. Просто деякі з них занадто схожі одна на одну. Детектив "Осінній сезон смертей" виглядає як рідний брат "Аномальної зони", не близнюк, але дуже схожий.
неділя, 25 вересня 2016 р.
Карнавал кольорових звірів на Бродвеї, Нью-Йорк(Hung Yi. Fancy Animal Carnival, NYC)
Бродвей захоплено гігантськими яскравими звірами, що зібрались там на карнавал. Одинадцять яскраво розписаних скульптур були створені тайванським майстром Ханг Йін(Hung Yin). Вони створені у стилі різних регіонів і репрезентують традиційні Тайванські символи, що приносять удачу. Зважаючи на розмір - удачі в Нью-Йорку повинно бути дуже багато аж до квітня наступного року. Скульптури знаходяться на Бродвеї між 41 та 37-ю вулицями.
субота, 24 вересня 2016 р.
Музей "Чудо Америки", Полсон, Монтана (Miracle Of America Museum, Polson, MT)
Цього музею у нашому плані не було, чогось коли ми шукали, що б такого подивитись у Монтані жоден з сайтів з туристичними місцями про нього навіть не згадав. Тож ми їхали собі чудовими дорогами Монтани, коли побачили старі автомобілі, човен і купу всякого іржавого мотлоху. Ми такі речі дуже полюбляємо, тож, не вагаючись ні хвилини, звернули з дороги розізнати що ж воно таке.
вівторок, 20 вересня 2016 р.
"Привид будинку на пагорбі", Ширлі Джексон (The Haunting of Hill House by Shirley Jackson)
'Привид будинку на пагорбі"' вважається класикою жахів. Написаний Ширлі Джексон у 1959 році роман вважається одним з найкращих з опублікованих у 20-му столітті романів про привидів. Зрозуміло, що після такої анотації я не могла не прочитати цю книгу. Я очікувала, що в мене в жилах буде застигати кров і буде справді страшно. Але.. книжка справді класика, читати її, як дивитись старий чорно-білий фільм жахів. В моменти виходу на екрани, мабуть ці фільми були страшними, але зараз викликають тільки академічну зацікавленість та посмішку.
неділя, 18 вересня 2016 р.
Наутікус і Лінкор Вісконсін, Норфолк, Вірджинія (Nauticus and USS Wisconsin, Norfolk, VA)
Наутікус - величезний музей і науковий центр присвячений мореплавству у місті Норфолк, Вірджинія. Крім великого і цікавого музею, який нам не вдалось обійти увесь, не вистачило часу, там ще знаходиться лінкор «Вісконсин» (ББ-64) (USS Wisconsin (BB-64)). Величезний і дуже гарний військовий корабель. Взагалі, ми прийшли у Морський Музей Хемтон Роадс, який знаходиться у будівлі Наутікуса, але у музей ми так і не потрапили, весь час провели розглядаючи інші експозиції та на кораблі. Так що треба буде ще раз приїхати :)
субота, 17 вересня 2016 р.
Монтана з вікна автомобілю: гори, простори, неймовірне небо та велика рогата худоба
Розсортувала фото, розіклала все по папочкам і зрозуміла, що в нас є купа фотографій, які ні до чого не стосуються, просто фотки з машини, з оглядових майданчиків, випадкові по суті, але саме вони, на мою думку, найкраще демонструють, яка вона Монтана очима туриста:)
У мене цей штат асоціюється в першу чергу з цією фото
У мене цей штат асоціюється в першу чергу з цією фото
середа, 14 вересня 2016 р.
Історія з кладовищем. Ніл Гейман. (The Graveyard Book. Neil Gaiman)
Найгірше в книгах Геймана те, що вони закінчуються. Сидиш собі по вуха у похмурій магії, нічого не підозрюєш, а тут бац і все. Нема більше. Останній розділ. Я все думаю, що я буду робити, коли нових книг ще він не напише, а старих уже нечитаних не буде:) Мабуть, буду перечитувати "Американських богів" у сто п'ятдесят третій раз.
Підписатися на:
Дописи (Atom)