Щоб потрапити до Нью-Йорку кораблям потрібен глибокий фарватер і до 1900-х років це означало лише одне - пропливти повз Сенді-Хук. Отже, тут, по-перше, треба було полегшити навігацію, а по-друге, це місце треба захищати від ворогів.
З оборонними спорудами ж чогось не поспішили й у 1776-му Сенді-Хук разом з маяком і Нью-Йорком були легко захоплені британцями під час Війни за незалежність.
Британці настільки вдало закріпились тут, що їх не вдалось вибити з Сенді-Хуку аж до кінця війни. Цікавий факт - спочатку британські війська намагались маяк зруйнувати, та він був настільки добре збудований, що їм це не вдалось.
Під час війни 1812 року тут нарешті з'явились якісь військові укріплення - на маяку було встановлено гармату та побудовано дерев'яний форт - Форт Гейтс. Хотіли будувати далі, але руки так і не дійшли. У 1857 році знову взялись за діло. Будували-будували, аж поки не закинули все у 1867-му, так і не закінчивши. Рештки цього невдалого проекту знесли у 1950-х роках.
В 1890-х знову вирішили, що таки треба і встановили на півострові артилерійські батареї, через деякий час додали 12 барбет та почали розвивати інфраструктуру. А через п'ять років укріплення на Сенді-Хук назвали Форт Хенкок.
Згодом кілька батарей поступово перетворились на ціле військове місто, де в часи розквіту жило понад сім тисяч солдатів. Були побудовані офіцерські будинки, бараки, службові споруди, які зараз можна взяти в довгострокову аренду, але треба мати бізнес план і відреставрувати їх за свої гроші.
Один з офіцерських будинків перетворено на музей - щоб показати, як жив командний склад і заохотити потенційних інвесторів. Одні каміни чого варті.
Весь час до Форту Хенкок додавались нові укріплення та озброєння, так, наприклад, під час другої світової війни арсенал форту збагатився протиповітряними гарматами, а під час холодної війни - ядерними ракетами земля-повітря.
Немає коментарів:
Дописати коментар