Крім того у музеї можна також ознайомитись з історією штату, починаючи від індіанців, що заселяли Монтану, і закінчуючи другою світовою війною. Також там є планетарій та часто проходять різноманітні виставки.
В день нашого візиту проходила виставка присвячена Помпеям, та палацу якогось багатія.
Відновлені інтер'єри, скульптури і навіть відео (дуже нудне), ми через п'ять хвилин звідти втекли.
Може італійська виставка і була цікавою місцевим жителям, але ми приїхали не в Італію і хотіли історії Монтани та Дикого Заходу, тож ми швиденько перемістились в секцію, яка розказує про історію регіону.
Найцікавішим експонатом тут, на мою думку був будинок-"повітряна кулька", прадідусь таких популярних нині міні-будиночків.
Та для Дикого Заходу, де під час золотої лихоманки міста росли як гриби після дощу, ці будинки, розмірами всього 6 на 4,5 метри, стали справжнім порятунком - будувались швидко, не вимагали багато матеріалів та зусиль. Будинки -"повітряні кульки" вважають першим зразком суто американської архітектури.
Далі був стандартний набір будь-якого краєзнавчого музею: стара пожежна машина, антикварні автомобілі та карети, рушниці, знаряддя праці шахтарів, одяг та інші предмети побуту.
До 1990 року всі залишки динозаврів знайдені у Монтані зазвичай вивозились до інших музеїв. Та це змінилось після того, як тут було знайдено цілий скелет Тиранозавра рекса, який штат відмовився віддавати і вирішив виставляти у місцевому музеї, а не деінде.
До речі, це лише один із двох повних скелетів знайдених у світі. З 90х років колекція музею значно зросла, одних тиранозаврів там представлено аж тринадцять видів.
Крім того, музей відомий своєю колекцією трицера́топсів, можна подивитись на зміни в їх скелетах в залежності від віку.
Динозаври були найцікавішою частиною музею, хоч виставка і невелика, зате не втомлює і не перенасичує інформацією.
Немає коментарів:
Дописати коментар