Заснований у далекому 1927 році він займає площу 446 акри. Головна функція дендрарію - дослідження дерев, кущів, квітів та виведення нових сортів. В ньому є також бібліотека, яка сконцентрована на ботанічній літературі, музей бонзаїв і цікаві колони, про що - в наступних постах.
Найбільше часу ми, мабуть, провели серед хвойних дерев.
Навіть і не здогадувались до цього, що їх така неймовірна кількість і всі вони різні й дивні.
Та найбільшим моїм фаворитом стали камелії. По-перше, мене вразило, що деякі їх сорти цвітуть взимку, а інші - влітку. По-друге, мені дуже сподобалось що вони великі, як дерева, і вкриті такими неймовірними квітами. Як троянди на стероїдах :) Треба десь знайти тепер і собі посадити.
Парком можна їздити на машині, зупинятись в тій чи інший тематичній зоні і гуляти мальовничими стежками. Також парк надзвичайно добре пристосований до потреб велосипедистів. Я не знаю, чи людно у дендраїї в сезон, коли тепло і все буяє, але під час нашого візиту людей майже не було. В деяких частинах парку ми гуляли лише удвох.
Крім хвойних дерев і камелій ми ще пройшлись по частині парку присвяченій рослинності Азії. Дивна в них культура, і дивні в них рослини :)
Навіть в таку здавалось би неприємну для дендрарію пору року нам все одно дуже сподобалось, часу ми там провели більше ніж планували. Дуже рекомендую, особливо для тих, хто у Вашингтоні вже все бачив :)
Немає коментарів:
Дописати коментар