понеділок, 31 жовтня 2016 р.
Хелловін: 5000 Ліхтариків Джека (RISE of the Jack O’Lanterns)
За традицією до Хелловіну заведено вирізати з гарбуза Ліхтарик Джека(jack-o'-lantern). Походить ця традиція від давніх ірландських казок про Скупого Джека, лінивого злодія і п'яничку коваля, що зумів спіймати самого Диявола. Диявол обміняв свою свободу на обіцянку, що він ніколи не візьме душу Джека.
субота, 29 жовтня 2016 р.
Осінній Вермонт: сир від президенту, мальовничі гори, ущелина Квічі та ще більше краєвидів
У кожному штаті Нової Англії просто повинно бути місто Манчестер(Manchester), в інших штатах - по бажанню населення:) Всього у США - двадцять один Манчестер, що, у порівнянні з сорок одним Спрінгфілдом, небагато. Кожен з Манчестерів унікальний, і по своєму гарний, мабуть, але зупинимось на Манчестері штату Вермонт.
пʼятниця, 28 жовтня 2016 р.
Місто. Дін Кунц. (The City by Dean Koontz)
Кажуть, що Кунц читає Кінга і боїться, а Кінг читає Кунца і боїться, але я не думаю, що це так. Мені здається, що Кінгу зовсім не страшно:) Навіть мені не страшно, а що вже про Короля жахів казати.
Роман "Місто" одночасно схожий і не схожий на інші твори Кунца. Як завжди він довго-довго веде до основних подій, нагнітаючи атмосферу і знайомлячи нас з життям героїв до найменших подробиць, щоб потім швиденько розставити все по місцях в останній чверті книги. Та на цей раз всю цю історію не хотілось швиденько переглянути-перегорнути, бо вона і правда була цікавою.
Роман "Місто" одночасно схожий і не схожий на інші твори Кунца. Як завжди він довго-довго веде до основних подій, нагнітаючи атмосферу і знайомлячи нас з життям героїв до найменших подробиць, щоб потім швиденько розставити все по місцях в останній чверті книги. Та на цей раз всю цю історію не хотілось швиденько переглянути-перегорнути, бо вона і правда була цікавою.
четвер, 27 жовтня 2016 р.
Дощовий день у Національному Парку Глейшир, Монтана (Glacier National Park, MT)
Прогноз погоди на наступний день нашого візиту до Національного парку Глейшир були невтішними - обіцяли дощ та холод. Тож ми звернулись до гугла з питанням "Що робити у парку, коли йде дощ?". Відповідь була - тим же чим і у сонячну погоду - хайкати і насолоджуватись краєвидами:) Тож ми вдягнули теплі курточки, зверху водостійкі плащі, натягли на ноги наші водостійкі чоботи для хайкання і поїхали вивчати східну сторону парку, в якій в цей день обіцяли трохи кращу погоду - дощ з перервами замість безперервного дощу:)
Східна частина парку складається з трьох регіонів - долини Сент-Мері(St. Mary Valley), району Ту Медісин(Two Medicine) та Мені Глейшрир (Many Glacier).
Східна частина парку складається з трьох регіонів - долини Сент-Мері(St. Mary Valley), району Ту Медісин(Two Medicine) та Мені Глейшрир (Many Glacier).
пʼятниця, 21 жовтня 2016 р.
Прогулянка містом Норфолк, Вірджинія (Norfolk, VA)
Норфолк, Вірджинія, став для нас містом-сюрпризом. По-перше, ми в нього взагалі не збирались, по-друге, чогось про Норфолк мало туристичної інформації, хоча там і військова база, і лінкор Вісконсин, і саме місто дуже цікаве і гарне.
вівторок, 18 жовтня 2016 р.
Кінець зміни. Стівен Кінг (End of Watch, Stephen King)
"Кінець зміни" - п'ятдесят п'ятий роман написаний майстром жахів Стівеном Кінгом. Це - завершальна частина трилогії Кінга про Біла Ходжеса, знайомого читачу за романами "Що впало, те пропало" і "Містер Мерседес".
середа, 12 жовтня 2016 р.
Осінній Вермонт: гора Іквінокс (Mount Equinox Skyline Drive, VT)
Населення Америки схильне до сезонних міграцій. Влітку всі як один сідають у машини і їдуть у сторону океану, взимку - у гори кататись на лижах, а восени - дивитись на листя. Наскільки популярна така осіння розвага можна судити вже по тому, що в інтернеті купа карт, які показують у реальному часі стан жовтіння листя, а під час піку кольорів знайти хоч який-небудь готель у популярних місцях майже не можливо.
субота, 8 жовтня 2016 р.
Національний парк Глейшир: Дорога-що-веде-до-сонця, гірські кози та білка-модель (Glacier National Park: Going-to-the-Sun Road and Hidden Lake Overlook Trail)
Одним з обов'язкових пунктів в списку "що подивитись" кожного відвідувача парку Глейшир є "Дорога-що-веде-до-сонця". Вона проходить майже через увесь парк і її часто називають найгарнішою дорогою Америки. Тут можна, звісно, посперечатись, бо доріг з краєвидами, від яких захоплює дух, в кожному штаті як мінімум по одній.
пʼятниця, 7 жовтня 2016 р.
Нью-Йорк Сіті у картинках (New York City, NY)
По Нью-Йорку можна гуляти нескінченну кількість разів, навіть одними й тими ж вулицями. Місто живе своїм бурхливим життям і весь час змінюється, в ньому весь час щось відбувається, з'являються нові скульптури та стінописи, реставруються старі будівлі та виростають нові хмарочоси, проходять фестивалі та виставки, відкриваються і зникають магазини та ресторани...
вівторок, 4 жовтня 2016 р.
Практичний посібник з дизайну тестів. Лі Копленд. (A Practitioner's Guide To Software Test Design Book by Lee Copeland)
"Практичний посібник по дизайну тестів" Лі Коупленда одна з найкращих книжок по тестуванню прочитаних мною. Мінімум води і дуже багато корисної інформації викладеної стисло, але без "білих плям". З прикладами та поясненнями.
неділя, 2 жовтня 2016 р.
Національний Парк Глейшир: озера Аваланч та МакДональд (Glacier National Park, MT)
Національний Парк Глейшир(Glacier National Park), який часто називають Короною Континенту(Crown of the Continent), був головною метою цієї поїздки. Чотири тисячі квадратних кілометрів гір, сто тридцять кришталево чистих озер, більше тисячі різновидів рослин, сотні різновидів звірів і більше тисячі кілометрів стежок для хайкінгу. Є де розгулятись і на що подивитись.
субота, 1 жовтня 2016 р.
Стіна Бовері - Логан Хікс. Історія мого життя. (Logan Hicks. Story Of My Life. Bowery wall)
Стіна Бовері є, мабуть найулюбленішою стіною жителів та гостей Нью-Йорку, а все завдяки муралам від найвідоміших майстрів вуличного мистества.
Підписатися на:
Дописи (Atom)